MojiPhone

Blíži sa čas dovoleniek. Čas, kedy si budeme užívať slnko, vodu, príjemnú atmosféru, teplo a pohodu. Niektorí tento čas trávia doma, na Slovensku, no niektorých to láka do zahraničia. A aby sme v zahraničí dokázali fungovať aj v prípade, že sa v ňom platí inou menou ako eurom, potrebujeme mať dobrý prehľad o tom, za aké sumy sa peniaze vo svete vymieňajú.

Na všetky tieto operácie vám bude stačiť jedna aplikácia od slovenských autorov, a síce Rapid Currency Converter. Aplikácia s príjemným vzhľadom a prehľadným ovládaním vám na jednom mieste ponúkne aktuálne kurzy svetových mien, ktoré v reálnom čase zbiera s 19-tich svetových zdrojov.

Vďaka tomu budú kurzy neustále aktuálne, naviac si môžete jednotlivé zdroje meniť, a vidieť tak, ktorý zdroj za aké ceny aktuálne nakupuje a predáva. Veľkou pomôckou je aj personalizovanie vybraných mien, čo znamená, že pokiaľ nemáte záujem o kompletný listing mien, stačí si vybrať vaše kurzy, a v aplikácií uvidíte len tie.

V prevodníku samozrejme nechýba kalkulačka, vďaka ktorej si môžete prepočítavať vašu aktuálnu menu voči vybraným menám v reálnom čase. Ak si vyberiem ako moju menu EURO, a zadám sumu, aplikácia mi ju v reálnom čase podľa aktuálnych kurzov dokáže prepočítať do všetkých vybraných mien.

 

Aplikácia ponúka aj možnosť vybrať si sekundárny zdroj, či dokonca aj terciárny zdroj pre vaše kurzy (dostupné v plnej verzií). Ponúkne aj oku lahodiace témy, ktoré sú vo free verzií dve, v platenej plnej verzií ich je však podstatne viac.

V rámci propagácie aplikácie si teraz môžete zaobstarať platenú verziu ZDARMA! Stačí si aplikáciu nainštalovať, prejsť do sekcie Kúp/Obnov, a tu v pravom hornom rohu stlačiť tlačidlo Kúp / Obnov.

‎Currency converter ²
‎Currency converter ²
Developer: Rudolf Halmi
Price: Free+
13. júla 2017
Fotománia

+