MojiPhone

PinBall je hra, ktorá má za sebou dlhú históriu, a okrem toho aj veľké množstvo hier, ktoré tento žáner zlepšujú. Takmer vždy je však koncept rovnaký, počnúc guličkou, a končiac „paličkami“, ktorými potrebujete guličku udržať čo najdlhšie v hre. Po toľkých „remakoch“ slávnej hry sa naskytá otázka, dá sa vôbec ešte v tomto žánri prekvapiť ? Určite dá !

Dôkazom toho je práve hra PinOut ! , ktorá zobrala koncept pinbalu, trošku ho vylepšila o „nekonečno“, a obalila do pekného grafického kabátu. V tomto prípade sa nejedná o štandardnú verziu pinballu. Vašou úlohou je síce udržať guličku v hre, no postupujete cez sériu levelov, ktorých je celkovo osem. Postupom času sú levely ťažšie a ťažšie, pointa však ostáva.

Nie je však jednoduché pri rôznych tvaroch labyrintov odhadnúť, kedy a v akom smere máte guličku vystreliť. Čím ďalej sa dostanete, na tým väčšie prekážky v hre narazíte. Po tom čo dosiahnete ôsmy level, sa hra pokračuje opakovaním levelov.

Podstatou je teda udržať loptičku čo najdlhšie v hre. Za každý level získavate body, a kto udrží guličku najdlhšie, vyhráva. Ak si to spojíte s pekným grafickým spracovaním, doplneným peknými post-efektami a 3D prostredím, jedná sa o hru ktorú sa naozaj oplatí vyskúšať.

Hru si môžete stiahnúť zdarma, no ak vám gulička spadne, musíte začať od začiatku. Za príplatok si potom môžete vybrať, z ktorého levelu chcete pokračovať.

‎PinOut!
‎PinOut!
Developer: Mediocre AB
Price: Free+
19. novembra 2016
Fotománia

+