MojiPhone

Samsung má „menší“ problém. Hoc ešte pred oficiálnym predajom sa diskutovalo o rýchlosti novej vlajkovej lodi, výsledky po začiatku predaja sú trochu iné. Očakávania, že Galaxy S8 bude „ničiť“ zariadenia rad za radom, sa ukázali ako nepravdivé. Porovnaniu s najnovším modelom spoločnosti Samsung sa nevyhol ani iPhone, a to konkrétne iPhone 6s.

Nejedná sa tak ani o porovnanie najnovších zariadení z oboch strán, keďže iPhone 6s je telefón dva roky starý. Naopak Galaxy S8 nie je starý ani dva mesiace. Testovanie sa odohralo na celkovo 16-tich aplikáciách, a to ako vstavaných, tak aj externých a najviac používaných. Testu neušli ani aplikácie ako Facebook, Snapchat, no napríklad aj hry ako Subway Surfers. Celkovo sa testovali aplikácie ktoré sa dajú označiť za bežné.

Test bol vykonaný celkovo dva krát, v oboch prípadoch ťahal Samsung Galaxy S8 za kratší koniec. Priemerne tak zaostal za iPhone 6s o sedem sekúnd. Ak sa zameriame priamo na aplikáciách, Samsung Galaxy S8 vyhral v siedmych z celkovo šestnástich aplikácií.

Celý test si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: mojandroid.sk

30. mája 2017
Fotománia

+