MojiPhone

Spoločnosť Apple sa rozrástla o ďalšiu exekutívu zo veľkej spoločnosti. A nejde o nikoho iného, ako o bývalého viceprezidenta spoločnosti Spotify pre obsah, Steve-a Savoca-a. Informácie o zmene priniesol Business Insider.

Steve opustil spoločnosť Spotify minulý rok, po päť ročnom pôsobení v streamovacej službe. Podľa očakávaní sa Steve pripojí k tímu Apple Music, keďže jeho skúsenosti v Spotify sú veľké a pre Apple mimoriadne cenné. Konkrétnejšie bude jeho úlohou vytvárať vzťahy s menšími vydavateľstvami a značkami, aby sa tak pripojili k Apple Music.

steve-spotify

Spotify neustále zväčšuje svoju základňu, a je aktuálne najväčším online poskytovateľom hudby. Apple samozrejme nie je s týmto výsledkom zmierený, a preto sa snaží Apple Music stále viac a viac dostávať po podvedomia svojich zákazníkov. Na to však potrebuje prekonať svojich konkurentov, čomu má aj Steve pomôcť.

Apple Music sa síce teší obľube, no je pravda, že Spotify v čase fungovania rovnakom ako Apple Music mal podstatne viac zákazníkov. Uvidíme, ako sa bude príbeh Apple Music vyvíjať, a či nemá v pláne priniesť k Apple Music viacero zvučných mien z online stremovacieho trhu hudby.

Zdroj: phonearena.com

6. februára 2017
Fotománia

+