MojiPhone

Angry Birds sú už dnes ikonický počin. Hra, ktorá naše herné životy sprevádza už niekoľko rokov, a vystriedala niekoľko rôznych variácií, a to vrátane filmu. Pripísali sa k nej také mená ako RIO, či dokonca Star Wars. A medzi jednu z alternatív, ktorá lámala rekordy v hrateľnosti, bola hra Angry Birds Space.

Pre fanúšikov netreba predstavovať, no pre tých, ktorí túto hru nepoznajú, či nepoznajú celú sériu, prinášame krátky súhrn. V roli vtákov, musíte bojovať proti svojim úhlavným nepriateľom. Zeleným prasiatkam, ktoré vám nedajú na vašich cestách pokoj už od začiatku. Za ten čas, čo boje existujú, ste si prešli rôznymi miestami i podmienkami, až ste sa dostali do samotného vesmíru.

Čo sa týka hrateľnosti, vyberáte si z viacerých vtákov, z ktorých každý má inú vlastnosť a iné prednosti. Aby ste vyhrali, musíte zvoliť tú správnu kombináciu. Počet vtákov je obmedzený, a nemáte možnosť vyberať si, ktorého na aký level použijete. Angry Birds Space je však hra mimoriadne zábavná, a množstvo levelov vás zabaví na naozaj dlhé, dlhé hodiny.

Naviac, keď hra je bežne platená. No vďaka Apple si môžete tento víkend stiahnúť Angry Birds Space úplne zdarma. Tak neváhajte, a ponorte sa do tejto legendárnej hry hneď teraz!

Angry Birds Space
Angry Birds Space
Price: Free+

Zdroj: redmondpie.com

22. januára 2017
Fotománia

+