MojiPhone

Sieť predajní NAY spustila akciu, vďaka ktorej budete môcť získať svoj nový iPhone, prípadne iný tovar z ponuky za lepšiu cenu. Stačí, aby ste vo svojom vlastníctve mali niektorý z modelov iPhone od verzie 5s a vyššie.

Spoločnosť NAY vykúpi váš starý iPhone, podľa jeho modelu a stavu. Na základe toho zhodnotí jeho cenu, a tú vám ponúkne ako zľavu na nový model iPhonu, prípadne iného tovaru z ponuky.

Celý proces prebieha na ktorejkoľvek predajni NAY. Pracovníci predajne následne ohodnotia váš telefón podľa jeho stavu a modelu. V prípade že súhlasíte s cenovou ponukou, stačí spísať kúpno-predajnú zmluvu a môžete vyberať svoj nový iPhone. Následne pri kúpe zariadenia bude dohodnutá cena v kúpno-predajnej zmluve odpočítaná.

Celý proces ohodnotenia a spísania kúpno-predajnej zmluvy nezaberie spravidla viac ako 20 minút. V prípade že si chcete cenu vypočítať orientačne ešte pred prinesením zariadenia do predajne NAY, môžte tak spraviť na internetovej stránke v sekcií Starý za nový. Na tejto stránke zistíte aj podrobné informácie o podmienkach, rovnako informácie o tom aké zariadenie môžete priniesť, ako aj informácie o zľave.

Nezabudnite, že telefón vo výbornom stave, s originálnym príslušenstvom a krabicou zvyšuje odkupnú cenu zariadenia. Taktiež pripomíname, že za odkúpenie zariadenia nie je možné prevziať peňažnú hodnotu. Za sumu vypočítanú v kúpno-predajnej zmluvy je možné zakúpiť iba zariadenie v predajni NAY.

Všetky ďalšie informácie sa dozviete v sekcií Starý za nový na webe NAY.sk

 

13. marca 2018
Fotománia

+