MojiPhone

Spoločnosť Kidigi sa už od roku 2004 zaoberá výrobou kvalitného príslušenstva pre mobilné zariadenia. Stala sa jednou z najuznávanejších výrobcov príslušenstva a jej portfólio ponúka širokú škálu produktov, ako multifunkčné stojany pre smartfóny a tablety, držiaky do auta, externé nabíjačky, projektory a rôzne iné. V spolupráci so spoločnosťou Sunnysoft.sk, ktorá je distribútorom značky KiDiGi na Slovensku, sme pre vás pripravili zaujímavú predvianočnú súťaž. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky a budete zaradení do sútaže o Kidigi iDTV – TV Tuner. 

Súťaž bude trvať presne jeden týždeň od 28. novembra 2012. do 5. decembra 2012 do 19:00. Zo všetkých odpovedí vyberieme len tie správne a prostredníctvom náhodného generátora čísel, vyberieme jedného výhercu  Kidigi iDTV – TV Tunera. Do súťaže je možné zapojiť sa len raz, duplikátne odpovede budú zo súťaže vyradené.

Kidigi iDTV je skvelá miniatúrna mobilná televízia, s ktorou sa už nebudete nudiť. Jedná sa o tzv. mobilný DVB-T tuner , s ktorým môžete pohodlne sledovať obľúbené televízne kanály. TV-Tuner je kompatibilný s iPhone 4S, iPad 2, Nový iPad (3. generácie).

Ak vám nefunguje dotazník, vyplňte ho kliknutím na tento odkaz.

Ďakujeme spoločnosti Sunnysoft.sk za venovanie ceny do súťaže.

28. novembra 2012
Fotománia

+