MojiPhone

Telekom uvedie 1. februára 2014 nové volacie programy Doma Happy. Každý program v základnom portfóliu bude obsahovať formu neobmedzených volaní: do pevnej siete (slabá prevádzka, resp. celý čas) alebo všetkých slovenských sietí vrátane mobilných. Zároveň má zahrnuté aj voľné minúty, ktoré možno využiť najmä do mobilných sietí. 

Nové programy ponúknu všetky benefity už od prvej minúty: neobmedzené volania i minúty do všetkých mobilných sietí.

[table “23” not found /]

Jarná kampaň: 9,99 € na prvé tri mesiace

V jarnej kampani (od 1.2.2014 do 31.3.2014) ponúkne Telekom aj ďalší benefit – cenu 9,99 € za ľubovoľný program na prvé tri mesiace. Zákazník môže navyše zmeniť svoj program počas prvých troch mesiacov zdarma.

Program pre menej náročných

Telekom zaradí do portfólia aj program pre menej náročných zákazníkov. Doma Happy 50 obsahuje 50 voľných minút do pevných sietí, ale súčasne si môžu zákazníci aktivovať jeden z balíčkov, vďaka ktorým budú volať lacnejšie. Balíček Hodina za cenu minúty Fix resp. Balíček Hodina za cenu minúty Mobil stojí 1,49 € mesačne. Každý z nich umožní volať za špeciálnu cenu:

  • 15 centov do jednej hodiny do pevných sietí
  • 29 centov do jednej hodiny do mobilných sietí

Akciový mesačný poplatok je 6,99 €, ku ktorému sa pripočítava prípadne cena balíčka a prevolaných minút.

Výhodnejšie Volania do zahraničia

Telekom bude naďalej poskytovať aj výhodné volania do zahraničia. Pokračuje služba Zľavy na volania do 3 vybraných krajín (od 8 centov za minútu) vrátane EÚ, USA a Kanady

Nové programy Biznis Linka

Telekom uvedie k 1. februáru 2014 aj nové portfólio pre biznis zákazníkov. Bude obsahovať tri programy, rovnako majú neobmedzené volania a voľné minúty, ale nielen do pevných a mobilných sietí na Slovensku, ale aj v EÚ, USA a Kanade.

[table “24” not found /]

Aj pri Biznis linke budú môcť zákazníci prejsť počas prvých troch mesiacov na nižší program zdarma.

29. januára 2014
Fotománia

+