MojiPhone

Čo by to bolo za nedeľa, ak by sme vám nepriniesli náš pravidelný súhrn toho, čo sa podľa nás oplatí v tomto týždni zahrať ! A keďže vianoce sú už pomaly za dverami, rozhodli sme sa, že medzi hry zaradíme aj jednu vianočnú. Okrem tej sme sa tento týždeň venovali logicke, ale aj trošku vesmírnemu šialenstvu.

Galaxy on Fire 3

Ak máte radi vesmírne strieľačky, Galaxy on Fire bude niečo, čo si určite zamilujete. A s poradovým číslom 3 by ste rozhodne začať mohli v prípade, ak ste to šťastie skúsiť túto sériu ešte nemali. Vaša úloha, ako už názov hovorí, bude neľahká. Bojovať so svojou vesmírnou loďou naprieč galaxiou, kde chce každý to isté, a síce vyhrať. A verte nám, že kombinácia toho celého, spolu s výbornou grafikou, je nie len pre fanúšikov sci-fi žánru výbornou voľbou.

‎Galaxy on Fire 3
‎Galaxy on Fire 3
Developer: FISHLABS
Price: Free

Waiit

Ak nie ste zrovna na vesmírne lietanie stavaní, môžete vyskúšať o niečo jednoduchší, logický počin Waiit. Jednoduchší hovoríme hlavne preto, že hra v žiadnom prípade nie je jednoduchá. Pointou je hýbať farebnými blokmi tak, aby ste ich dostali do svojho cieľa. Má to však jeden, a to trošku väčší, háčik. Bloky sa hýbu rovnako, čo znamená že a chcete do určitej strany pohnúť jeden blok, musíte aj druhý, respektíve ostatné. Treba preto veľmi pozorne sledovať, aké kroky nasledujú pri vašom aktuálnom pohybe. A to dá hlavne v pokročilých leveloch zabrať. Ako oddychovka na zlepšenie myslenia priam stvorená hra.

‎Waiit
‎Waiit
Developer: GalacticThumb
Price: Free+
Náš tip
TOP Hry týždňa #3

My Daddy, My Christmas

A konečne vianočná téma ! Hra s trochu zaujímavým názvom „Môj otec, moje vianoce“, je pravá vianočná „hopsačka“. Otec sa dozvedel, že jeho dcéra príde na vianoce domov. Úžasná správa, ktorá má pre otca jednu úlohu. Má po dcéru prísť. Čo však môže vyzerať ako neskutočne jednoduché, sa stáva ťažkým. Potrebné je, aby ste prešli úrovňami, v ktorých na vás čakajú najrôznejšie prekážky. A nečudujte sa, ak sa zaseknete už na začiatku. Nám sa to stalo viac krát 🙂 Poteší však vianočná atmosféra, sneh, no aj trochu retro grafika. Chcete si spríjemniť vianočné čakanie ? Siahnite po tejto hre !

‎My Daddy, My Christmas
‎My Daddy, My Christmas
11. decembra 2016
Fotománia

+