MojiPhone

Necelý týždeň do vianoc, čo znamená, že toto je pred vianocami posledná časť seriálu TOP Hry týždňa. A tento krát bude trošku zvláštnejší. Okrem hier, ktoré vám bežne predstavujeme, a sú zdarma, sa dnes pobavíme s hrou, na ktorú sme čakali dlhú dobu, a tiež hru, ktorá je bežne platená, no dnes máte možnosť si ju zahrať zdarma.

Super Mario Run

Čím iným by sme dnes mohli začať, ako návratom retro klasiky Super Mario Run. Hra už je nejaký ten čas vonku, stihli sme na ňu spísať aj recenziu, a poradili sme vám, čo robiť v prípade že vám hra nejde. Nám sa hra zapáčila, je to návrat do našich detských čias, no hra si našla aj svojich neprajníkov, ktorým možno úplne nezapadá do konceptu moderných hier. Jej časť je však zdarma, čo určite stojí za to, aby ste ju vyskúšali.

‎Super Mario Run
‎Super Mario Run
Developer: Nintendo Co., Ltd.
Price: Free+

Conduct THIS!

Logickú časť dnešného seriálu zaberajú vláčiky. Táto hra nás naozaj pohltila. Vašou úlohou je doviesť pasažierov v rôzne farebných vlakov do ich cieľov. Samozrejme, zo začiatku je to jednoduché. Idete z jedným vlakom, a jednou farbou. Časom sa však hra stáva komplikovanejšou a komplikovanejšou, vlakov je viac, pasažierov, ktorých musíte doviesť taktiež. A k hre sa pridávajú aj autá, ktoré prechádzajú železničnou traťou, či nákladné vlaky, ktoré nemôžete ovládať, no krížia vašu cestu. Hra však rozmanitosťou nenudí, a preto určite stojí za skúšku.

‎Conduct THIS! – Train Action
‎Conduct THIS! – Train Action

Goat Simulator

Táto hra síce nie je novinka, no dnes je ponúkaná zdarma. A preto ju tu dávame ako zástupcu „šialeností“. Ale aj tie občas treba. Simulátor „kozy“ je neskutočne uletenou simuláciou, v ktorej ovládate rôzne kozy, a vašou úlohou je ničiť. Nič jednoduchšie nie je však? Ak však máte získavať body, plniť úlohy, zas až tak jednoduché to nie je. My sme však touto hrou strávili niekoľko zábavných hodín, a pravdu povediac, úlohy a ich plnenie boli iba malé percento tohto času. Goat Simulator je jednoducho excelentná oddychovka.

‎Goat Simulator
‎Goat Simulator
Price: 3,49 €+

Inšpirovali sme vás? Pozrite si aj ostané časti z nášho seriálu TOP Hry týždňa, ktorý vám prinášame každú nedeľu

Náš tip
TOP Hry týždňa #4
Náš tip
TOP Hry týždňa #3
Náš tip
TOP Hry týždňa #2
Náš tip
TOP Hry týždňa #1

 

18. decembra 2016
Fotománia

+