MojiPhone

Po dlhšej dobe oddychu, sa opäť vraciame k najlepším hrám, ktoré sme pre vás zbierali celý týždeň. Opäť prinášame TOP Hry týždňa, tento krát s poradovým číslom 6.

Castle Creeps TD

Máte radi hry, v ktorých musíte získavať kráľovstvá, obsadzovať hrady, súperiť s inými? Ak áno, vedzte, že Castle Creeps TD (naozaj, nie je to preklep) bude pre vás výbornou akčnou stratégiou. Ako už hovorí aj názov, presuniete sa do trošku staršieho obdobia, čo je však pre mnohých práve výborným lákadlom. Ak vás všetky tieto aspekty nadchli, neváhajte a skúste Castle Creeps TD.

The app was not found in the store. 🙁

Drop Flip Seasons

Logické hry nemôžu v zastúpení TOP Hier týždňa chýbať, a nebude tomu inak ani v tomto týždni. Drop Flip Seasons je zaujímavá hra, v ktorej je vašou úlohou dostať loptičku do vedierka. Nie je to však tak jednoduché, ako to znie. Musíte totiž ponastavovať niekoľko rôznych prepínačov, posúvačov, a mechanických ovládačov, aby ste loptičku dostali do cieľa. A ako to už býva zvykom, zo začiatku je to všetko jednoduché, ale časom …

The app was not found in the store. 🙁

Monster Truck Racing

Máte chuť na trochu nefalšovaného jazdenia s tými najväčšími Monster Truckmi vôbec? Tak neváhajte a sťahujte Monster Truck Racing. Zasadnete do úžasných Monster Truck vozidiel, a budete prechádzať najrôznejšie levely, od tých najjednoduchších, až po najnáročnejšie. Všade prítomná je však sila áut, napínavá atmosféra, a bohužiaľ, zrejme prídete aj o trochu nervov. Pretože táto hra naozaj nie je jednoduchá.

The app was not found in the store. 🙁

Unfold!

Logickými hrami však nekončíme! Unfold! je hra, ktorá vaše nervy zrejme pošteklí ešte viac, ako Monster Truck Racing. V tejto hre totiž ovládate guličku po tabuliach, ktoré sa môžu hýbať do troch smerov. Teda rovno, doprava, alebo doľava. A vaša úloha je pohnúť guličkou do toho smeru, v ktorom sa hýbe tabuľa. Bolo by to jednoduché, ak by sa smer, do ktorého treba guličku poslať, neobjavovali na poslednú chvíľu. A na konci už si dokonca ani nebudete poriadne istý, do ktorého smeru sa chystá. Na odreagovanie super, ak nemáte naozaj slabé nervy.

The app was not found in the store. 🙁

Food Forecast

No a nakoniec hra na naozajstné odreagovanie. Chytajte jedlo. Nič viac? Nie! Naozaj IBA chytajte jedlo. Príjemná pixelová grafika, ktorá pôsobí trošku retro, no veľa možností na zmenu, a chuť prekonávať vlastné rekordy. Žiadne príšery, ani nič podobné. Ak si chcete od všetkého oddýchnuť a zahrať si hru bez prekvapení, Food Forecast vyskúšajte!

The app was not found in the store. 🙁

 

8. januára 2017
Fotománia

+