MojiPhone

Aj druhý Januárový týždeň bude patriť nášmu výberu najlepších hier za uplynulý týždeň, ktoré podľa nás stoja za to. Opäť sme priniesli trošku logiky, trošku akcie, tajomnosti, ale aj totálnu odreagovačku. Nech sa páči, vyskúšajte!

Star Wars : Force Arena

Star Wars je fenomén. A obrovský. Pozná ho niekoľko generácií, je to obrovská značka, a existuje množstvo hier s touto tématikou. Nové diely nevynímajúc. Force Arena je kombináciou stratégie, dobrej grafiky, ale aj adrenalínu. Boj dobra proti zlu, ktorý sprevádza Star Wars od počiatku existencie, sa premieta aj do tejto hry. Ak však máte Star Wars radi, môžeme túto hru len odporučiť. Ak nie, ako strategický počiť určite pobaví aj neznalcov.

Up And Under

Ako už názov hovorí, túto hru sprevádzajú dva pohybu. Pod, a nad. Vašou úlohou je malú raketku previesť level po leveli, a jediné čo treba spraviť, je buď podliezť alebo preskočiť prekážku. Áno, znie to jednoducho. A prvé levely aj také sú. Čím ďalej tým viac sa ale prekážky budú zhusťovať, a nie je jednoduché vopred premýšľať, ktorý pohyb budete musieť spraviť. Hra je aj trochu o plánovaní, no na oddýchnutie veľmi dobrá.

‎Up And Under
‎Up And Under
Developer: NORMAN ROZENTAL
Price: Free+

Yuri

Pamätáte si na hru Limbo? Ak vás táto hra s trošku pochmúrnou atmosférou bavila, Yuri si vás určite získa tak isto. Hra je naladená rovnako, no s trošku svetlejšou atmosférou. Avšak, nie o moc. 2D grafika je tiež o niečo „veselejšia“ než v hre Limbo, a príbeh je skôr o domýšľaní. Cez to všetko však musíte prejsť veľa prekážok, a často krát sa rýchlo rozhodovať, pretože čas hrá často krát proti vám.

‎Yuri
‎Yuri
Developer: Fingerlab
Price: 5,99 €

Chezz

Ak ste fanúšikom šachu, Chezz by vám určite nemal újsť. Dynamický, akčný, graficky dobre spracovaný. Tri dobré vlastnosti, ktoré predurčujú hru Chezz k úspechu. Zabudnite na čakanie, preplánované a strategické postupy. Ostražitosť, impulzívnosť a akcia je to, čo tu rozhoduje. Výborná možnosť, ako okúsiť šach aj z inej strany. Vrelo doporučujeme!

‎Chezz: Play Fast Chess
‎Chezz: Play Fast Chess
Developer: QuickByte Games
Price: Free+

Bubble Witch 3 Saga

Kto pozná hry s prívlastkom „Saga“, určite vie, že Bubble Witch 3 Saga sa nebude líšiť od ostatných s týmto prívlastkom. Farebné guličky, ich spájanie, následné zmiznutie. Odmeny, postup, súperenie s priateľmi ale aj ľudmi z celého sveta. Bubble Witch 3 Saga vás buď po pár minútach pustí, alebo sa na nej stanete závislí rovnako, ako na všetkých „Saga“ hrách. Je to však totálny relax, a ten si občas dopriať proste treba.

‎Bubble Witch 3 Saga
‎Bubble Witch 3 Saga
Developer: King
Price: Free+
15. januára 2017
Fotománia

+