MojiPhone

Ďalší týždeň je tu, a my vám prinášame ďalšiu päticu hier, ktoré vám zaberú niekoľko hodín voľného času. Šport, oddychovka, ale aj hra pre deti. To všetko v ôsmom diely seriálu TOP Hry týždňa.

HAWK: Freedom Squadron

Ak máte deti, ktoré potrebujete na chvíľu zabaviť, máme pre vás hru, ktorá vám v tomto veľmi pomôže. Lietadielká, ktoré nie sú na ovládanie mimoriadne zložité, a pritom ponúknu peknú a jednoduchú 3D grafiku, sú tým pravým receptom. A to nie len pre chlapcov, ktorým sú zrejme lietadielká tak trochu bližšie, ako dievčatám. Samozrejme, hru si môžu vyskúšať aj dospelí, a určite nič nestratia.

‎HAWK: Airplane Space games
‎HAWK: Airplane Space games
Developer: MY COM
Price: Free+

My Hospital

Chceli ste niekedy riadiť nemocnicu? Máte možnosť! Simulácia My Hospital vás týmto svetom prevedie. Jedná sa o klasickú simuláciu, v ktorej musíte zarábať peniaze, postupne svoje nemocničné impérium rozširovať, a samozrejme, uspokojovať pacientov. A ak si budete chcieť trošku pohnúť, stačí si zakúpiť balíčky za klasické peniaze.

‎My Hospital: Build. Farm. Heal
‎My Hospital: Build. Farm. Heal

Prison Run and Gun

Na odreagovanie si môžete zahrať hru Prison Run and Gun. Tá, ako už z názvu vyplýva, má jeden cieľ. Prinútiť vás újsť z väzenia. A nie je to jednoduché. Naopak, hra však ponúka príjemnú 2D grafiku. Jedná sa o plošinovku, vďaka ktorej na chvíľu zabudnete na zložité hry a premýšľanie. Jednoducho utekajte, a vyhrajte!

‎Prison Run and Gun
‎Prison Run and Gun
Developer: Adrian Kumorowski
Price: 0,49 €
Náš tip
TOP Hry týždňa #7

Golf Clash

Nielen útek z väzenia môže znamenať „odreagovanie“. Na toto funguje aj šport. A pokiaľ je v príjemnom 3D prostredí, stačí už len jednoduché. Hrať. Golf Clash je síce jedným z mnohých golfov, ktoré na internete môžete nájsť, no každé ponúka niečo iné. Aj Golf Clash používa trošku iný štýl grafiky, a práve to môže byť jednou z jej veľkých predností.

‎Golf Clash
‎Golf Clash
Developer: Playdemic
Price: Free+

Sky Dancer

Nakoniec aj trošku nervov. Sky Dancer je klasická „behačka“, zasadená do flat 3D prostredia, kde musíte utekať a prekonávať tak rôzne prekážky. Nie je to úloha jednoduchá, no pokiaľ nemáte problém s tým, trochu sa sústrediť, a vstať opäť ak sa niečo nepodarí, Sky Dancer stojí za vyskúšanie.

‎Sky Dancer: Free Falling
‎Sky Dancer: Free Falling
Náš tip
TOP Hry týždňa #6
22. januára 2017
Fotománia

+