MojiPhone

Dočkali sme sa! Apple konečne vydal iOS 10.2 verejne, a my vám prinášame súhrn toho, čo všetko druhá veľká aktualizácia po prelomovom iOS 10 prináša.

Asi najväčšou zmenou, ktorá ale bohužiaľ nezasiahla náš trh, ja aplikácia TV. Tá, ako už názov napovedá, v USA ponúka komplexný prehľad programu (EPG), s možnosťou prehliadania, či zobrazovania informácií o programoch. Jednoducho si vyberiete svojho providera, teda poskytovateľa televíznych služieb, a o všetko ostatné sa postará aplikácia TV.

Medzi menšie zmeny, ktoré iOS 10.2 prináša, je napríklad vylepšenie stabilizácie pri Live Photos, presnosť zoskupovania fotiek rovnakých osôb v albume, či podporu ďalších digitálnych RAW formátov. Vylepšení sa dočkali aj tweaky v aplikácií správ, kde sú pridané nové celoobrázkové efekty, či opravuje chybu, pri ktorej sa v niektorých prípadoch nezobrazovala klávesnica.

Okrem toho sa mini-fixov dočkali aj aplikácie Hudba, News, Homekit, ale aj Safari, či Email. Medzi veľkú novinku sa ale radí emoji. Apple pridal celkovo viac než 100  nových emoji, a snaží sa spraviť túto platformu ešte viac osobnejšou. Preto vyjadruje nové jedlá, či nálady.

Samozrejme, aktualizácia pridáva aj niekoľko stabilizačných prvkov, a opravuje niektoré zistené chyby. Preto aktualizáciu na iOS 10.2 určite doporučujeme. S aktualizáciou vyšla aj aktualizácia na hodinky Apple Watch, WatchOS 3.1.1.

Zdroj: macrumors.com

13. decembra 2016
Fotománia

+