MojiPhone

V živote sme spravili určite mnoho chýb, z ktoých sme si zobrali ponaučenie a takýmto spôsobom sa chránili pred trpkým opakovaním. No prečo by sme sa mali učiť len z vlastných chýb ? Návody, ako úspešne žiť svoj život, nám po stáročia zanechávali známi umelci, fylozofovia vedci, ale aj obyčajný ľudia, vo forme výrokov. Peter Druska, slovenský vývojár aplikácií nám poskytol tieto životné múdrosti vo forme iOS aplikácie Výroky.

Aplikácia obsahuje viac ako 500 výrokov, slávnych osobností s rôznymi tématikami. Autor sa zameral hlavne na jednoduchosť aplikácie, ktorá poskytuje samotné výroky a základné ovládacie prvky. Po spustení výrokov sa Vám ihneď zobrazí jeden výrok v prostredí, ktoré je jednoduché a dizajnové. Posúvanie medzi výrokmi je riešené buď klasickými pohybmi prsta do strán, alebo tlačítkami na spodnej lište aplikácie. Privítali by sme, keby aplikácia podporovala ukladanie výrokov, ktoré nás oslovili. V dnešnej dobe by užívatelia určite ocenili aj integráciu s Facebookom, kde by sa mohli podeliť s výrokmi, ktoré sa im páčia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako sa hovorí v jednoduchosti je krása, a tak to naozaj je. Peter Druska vsadil na toto pravidlo a niekoľko krát sa jeho aplikácia ocitla v prvých pozíciách slovenského AppStore. Ďalšou osobou, ktorá sa podieľala na tejto aplikácií je Martin Uhrín, ktorý ponúkol svoju pomoc pri grafickom návrhu a určite sa mu podarilo spojiť pekné s užitočným.

Domovská stránka : http://peterdruska.dvp.sk/

Aplikácia je dostupná pre iPhone,iPod touch a iPad za 0,79 € a je možné ju zakúpiť v AppStore alebo v iTunes tu:

 

29. augusta 2011

Jedna odpoveď na “Výroky – v jednoduchosti je krása”

Fotománia

+