MojiPhone

Updaty so sebou prinášajú nie len vylepšenia, ale občas bohužiaľ aj nové bugy a problémy. Zdá sa, že je to problém aj najnovšieho updatu intelitengných hodiniek Apple Watch. Niektorým užívateľom, ktorí updatovali operačný systém v hodinkách na najnovší, teda watchOS 3.1.1, totiž hodinky prestali fungovať úplne.

To takzvaného „brick“ stavu sa dostali po tom, čo sa hodinky zasekli na progress bare, ktorý zobrazoval percento úspešnosti nainštalovania aktualizácie. Podľa dostupných informácií sa zdá, že väčšina týchto zariadení má byť druhou sériou hodiniek, teda Apple Watch Series 2.

apple-watch-bricked-yt

Na zariadeniach sa zobrazí výkričník, spolu s adresou http://www.apple.com/help/watch. Následne je doporučené hodinky zaniesť do najbližšieho autorizovaného servisného strediska Apple, prípadne do autorizovaných predajní. Väčšina prípadov sa však končí tak, že hodinky nie je možné priamo na mieste opraviť, a je potrebné aby boli zaslané priamo do Apple na výmenu. V tomto prípade Apple volí výmenu za nový kus.

Dôvod, prečo niektoré hodinky majú s najvnoším updatom problém, zatiaľ nie je jasný. Naše redakčné hodinky s updatom nemali najmenší problém, vlastníme však prvú sériu hodiniek.

Náš tip
iOS 10.2 je vonku! Čo všetko je nové?

Zdroj: macrumors.com

14. decembra 2016
Fotománia

+